Výroba placek, interaktivní program pro děti i dospělé

Výroba placek a magnetek je velmi oblíbený a zábavný doplněk akcí. Vyrábíme placky v kusovém i sériovém množství (osobní placky, dárky, portréty dětí a rodin, památeční placky).

Zároveň provozujeme dětské koutky s plackami. Vyrobíme placky s logem Vaší firmy, vaší obce, vašeho města na zákázku. Nebo připravíme dětský koutek, kde si děti mohou vyrobit vlastní placku, nakreslit vlastní motiv, vlastní fotografii či vystřihnout obrázek dle výběru !!! Placky vyrabíme jak na zakázku tak provozujeme jako interaktivní program přímo na Vaší akci.

Vhodné i jako program na různé akce: firemní akce, program na karneval, program na obecní slavnosti, rodáci, program na dětský den a podobně. Vyrábíme i bezpečnostní reflexní placky, které jsou viditelné až na vzdálenost 200m.

Více informací na www.plackysamolepky.cz

Vyrábíme placky:
  • placky na zakázku s logem firmy, obce
  • placky s vlastním nakresleným obrázkem
  • placky s vlastní fotografií
  • placky na ledničku s magnetem
  • zrcátka, sponky, gumičky do vlasů
Program na obecní akce-slavnosti, program na rodáky

Program na obecní akce-slavnosti, program na rodáky

Placky, odznaky

Plackování Litomyšl, Dolní Újezd

Plackování Litomyšl, Dolní Újezd

Plackování, program na obecní slavnosti, obecní akce

Reflexní , bezpečnostní placky, odrazky

Výroba placek

Youtube   

Karnevaly na klíč    Dětské dny v zimě    Posvícení jinak

Informace o zpracování osobních údajů, Informace o cookies

Webdesign Miroslav Lipavský - ELMICOM - Skákací hrady Litomyšl - Placky, samolepky, magnetky - Ozvučování, kulturní a zábavní akce - Svatební potahy na židle - Svatební eshop - Půjčovna párty stany - Hry pro děti, program pro děti - Půjčovna párty stany Litomyšl - EdutabTV, interaktivní dotyková televize - Software pro školy a školky

blog akce pro děti, hry pro děti, program pro děti, firemní akce na klíč, komplexní zajištění firemních akcí, akce pro děti, program pro děti, soutěže pro děti, atrakce pro děti, skákací hrad, pronájem skákacího hradu, moderování, moderování dětských akcí, moderované soutěže, soutěže pro děti, bublinová párty, bubble show, bublifuk párty, bublinový workshop, tvarování balonků, tvarovací balonky, ozvučování, dětská diskotéka, karneval, dětské karnevaly, dětský den, firemní akce, oslavy, obecní akce, dětský koutek, dětské odpoledne, dětské dny, dětský den, zajištění dětských dnů, region Litomyšl, Dolní Újezd, Svitavy, Polička, Vysoké Mýto, Pardubice, Hradec Králové, Ústí nad Orlicí, Česká Třebová, skákací hrad Řetová, skákací hrad Moravská Třebová, Choceň. Skákací hrady Lanškroun, skákací hrady Králíky, skákací hrady Litomyšl, skákací hrady Svitavy, skákací hrady Polička, skákací hrady Vysoké Mýto, skákací hrady Chrudim, skákací hrady Skuteč, skákací hrady Pardubice, skákací hrady Ústí nad Orlicí, skákací hrady Česká Třebová, skákací hrady Letovice, skákací hrady Brno. Párty stany, pronájem stanů, pronájem nůžkových stanů Litomyšl, pronájem párty stanů Svitavy, pronájem párty stanů Polička, párty stany Vysoké Mýto, výrobník popcornu, popcornovač, pronájem popcornovače, pronájem trampolíny, půjčovna trampolíny, zapůjčení trampolíny, levné trampolíny pro děti, android puzzle zdarma, výroba placek, plackování, placky pro děti, výroba magnetek, event agentura, firemní akce, animační programy pro děti, animační odpoledne, animační program, segway, vozítka, šlapací motokáry, elektrické motokáry, obří stavebnice, stavebnice pro děti, pronájem kávovaru, zapůjčení kávovaru, zapůjčení párkovače, hotdogovačepuzzle pro děti zdarma, android hry zdarma, omalovánky pro děti, omalovánky zdarma, vánoční trhy, vánoční výstavy, vánoční program pro děti, eventová agentura, párty servis Litomyšl, hlídání dětí Litomyšl, virtuální realita Litomyšl, 3D brýle, párty, večírky