Nabídka brigády na dětských akcích

Máš rád práci s dětmi, jsi zodpovědný, nevadí ti práce o víkendu, nebojíš se zabrat, věk 18+, ideálně s řidičským oprávněním skupiny B ? Hledáme brigádníky (z důvodu fyzické náročnosti spíše muže), kteří by se stali členem našeho týmu pro dlouhodobou spolupráci.

Nabízíme pestrou práci na kulturních a společenských akcích. Podíváš se často do míst, kam by ses jindy nepodíval :-) Zažiješ věci, které jsi jinde nezažil :-) Pokud máš přítelkyni, manželku či děti, na některých akcích ti mohou asistovat a pomáhat. Tvým úkolem bude dojet na místo, postavit a provozovat skákací hrad na různorodých akcích. Budeš dohlížet na řádný provoz, hlídat počet dětí, hlídat natlakování a ukotvení atrakce. Někdy pojedeš sám, jindy s týmem více lidí. Zaškolíme tě, pomůžeme při prvních akcích, přijď se podívat, stačí jen chtít. Pracovat budeš na dohodu o provedení práce. Vůz ti přidělíme nebo můžeš za příplatek používat vlastní. Odměna podle časové i fyzické náročnosti akce. Strádat nebudeš, hodinová taxa se u nás drží nad průměrem :-) Nejvíce akcí bývá v letních měsících (květen - červenec, září). Ale po celý rok se něco koná, v chladných měsících pořádáme uvnitř hal.

Většina akcí se koná o víkendech. Jezdíme na dětské dny, firemní akce, obecní slavnosti, svatby, oslavy, školní a školkové akce. Působíme zejména v regionu východních Čech (Litomyšlsko, Poličsko, Vysokomýtsko, Pardubicko, Chrudimsko). Obvykle se jedná o "půlden" aktivit plus příprava a úklid. Tvoje pracovní doba bude 6-8 hodin. U větších akcí může být i déle, ale o to větší bude honorář :-)

Kdo jsou naši zákazníci ? Obce, firmy (v okolí třeba Ravensburger, Rieter, Bohemiarings a další), sportovní spolky (hasiči, sokolové), školy, domovy mládeže a soukromé osoby (svatby, oslavy).

Nabízíme:

  • pestrou a zajímavou práci na čerstvém vzduchu v mladém kolektivu
  • podporu, školení, úpředávání zkušeností, asistenci
  • adekvátní ohodnocení
  • nevšední zážitky

Požadujeme:

  • zodpovědný přístup k práci a kvalitně odvedenou práci
  • práci převážně o víkendech, ochota přizpůsobit se situaci
  • dodržování domluvených termínů, pevnou pracovní morálku

Jdeš do toho s námi ? Napiš a zkusíme se domluvit.

Brigáda Litomyšl, Svitavy, Polička

 

Youtube   
Leták akce pro děti, program pro děti Program pro děti, hry pro děti Pořádání akcí

Nabídka brigády na dětských akcích
- Agenturní spolupráce provozování atrakcí

Informace o zpracování osobních údajů
, Informace o cookies

Webdesign Miroslav Lipavský - ELMICOM - Skákací hrady Litomyšl - Placky, samolepky, magnetky - Ozvučování, kulturní a zábavní akce - Svatební potahy na židle - Svatební eshop - Půjčovna párty stany - Hry pro děti, program pro děti - Půjčovna párty stany Litomyšl - EdutabTV, interaktivní dotyková televize - Eshop počítače, IT služby

blog akce pro děti, hry pro děti, program pro děti, firemní akce na klíč, komplexní zajištění firemních akcí, akce pro děti, program pro děti, soutěže pro děti, atrakce pro děti, skákací hrad, pronájem skákacího hradu, moderování, moderování dětských akcí, moderované soutěže, soutěže pro děti, bublinová párty, bubble show, bublifuk párty, bublinový workshop, tvarování balonků, tvarovací balonky, ozvučování, dětská diskotéka, karneval, dětské karnevaly, dětský den, firemní akce, oslavy, obecní akce, dětský koutek, dětské odpoledne, dětské dny, dětský den, zajištění dětských dnů, region Litomyšl, Dolní Újezd, Svitavy, Polička, Vysoké Mýto, Pardubice, Hradec Králové, Ústí nad Orlicí, Česká Třebová, skákací hrad Řetová, skákací hrad Moravská Třebová, Choceň. Skákací hrady Lanškroun, skákací hrady Králíky, skákací hrady Litomyšl, skákací hrady Svitavy, skákací hrady Polička, skákací hrady Vysoké Mýto, skákací hrady Chrudim, skákací hrady Skuteč, skákací hrady Pardubice, skákací hrady Ústí nad Orlicí, skákací hrady Česká Třebová, skákací hrady Letovice, skákací hrady Brno. Párty stany, pronájem stanů, pronájem nůžkových stanů Litomyšl, pronájem párty stanů Svitavy, pronájem párty stanů Polička, párty stany Vysoké Mýto, výrobník popcornu, popcornovač, pronájem popcornovače, pronájem trampolíny, půjčovna trampolíny, zapůjčení trampolíny, levné trampolíny pro děti, android puzzle zdarma, výroba placek, plackování, placky pro děti, výroba magnetek, event agentura, firemní akce, animační programy pro děti, animační odpoledne, animační program, segway, vozítka, šlapací motokáry, elektrické motokáry, obří stavebnice, stavebnice pro děti, pronájem kávovaru, zapůjčení kávovaru, zapůjčení párkovače, hotdogovačepuzzle pro děti zdarma, android hry zdarma, omalovánky pro děti, omalovánky zdarma, vánoční trhy, vánoční výstavy, vánoční program pro děti, eventová agentura, párty servis Litomyšl, hlídání dětí Litomyšl, virtuální realita Litomyšl, 3D brýle, párty, večírky