Nabídka brigády na dětských akcích

Máš rád práci s dětmi, jsi zodpovědný, nevadí ti práce o víkendu, nebojíš se zabrat, věk 18+, ideálně s řidičským oprávněním skupiny B ? Hledáme brigádníky (z důvodu fyzické náročnosti spíše muže), kteří by se stali členem našeho týmu pro dlouhodobou spolupráci.

Nabízíme pestrou práci na kulturních a společenských akcích. Podíváš se často do míst, kam by ses jindy nepodíval :-) Zažiješ věci, které jsi jinde nezažil :-) Pokud máš přítelkyni, manželku či děti, na některých akcích ti mohou asistovat a pomáhat. Tvým úkolem bude dojet na místo, postavit a provozovat skákací hrad na různorodých akcích. Budeš dohlížet na řádný provoz, hlídat počet dětí, hlídat natlakování a ukotvení atrakce. Někdy pojedeš sám, jindy s týmem více lidí. Zaškolíme tě, pomůžeme při prvních akcích, přijď se podívat, stačí jen chtít. Pracovat budeš na dohodu o provedení práce. Vůz ti přidělíme nebo můžeš za příplatek používat vlastní. Odměna podle časové i fyzické náročnosti akce. Strádat nebudeš, hodinová taxa se u nás drží nad průměrem :-) Nejvíce akcí bývá v letních měsících (květen - červenec, září). Ale po celý rok se něco koná, v chladných měsících pořádáme uvnitř hal.

Většina akcí se koná o víkendech. Jezdíme na dětské dny, firemní akce, obecní slavnosti, svatby, oslavy, školní a školkové akce. Působíme zejména v regionu východních Čech (Litomyšlsko, Poličsko, Vysokomýtsko, Pardubicko, Chrudimsko). Obvykle se jedná o "půlden" aktivit plus příprava a úklid. Tvoje pracovní doba bude 6-8 hodin. U větších akcí může být i déle, ale o to větší bude honorář :-)

Kdo jsou naši zákazníci ? Obce, firmy (v okolí třeba Ravensburger, Rieter, Bohemiarings a další), sportovní spolky (hasiči, sokolové), školy, domovy mládeže a soukromé osoby (svatby, oslavy).

Nabízíme:

  • pestrou a zajímavou práci na čerstvém vzduchu v mladém kolektivu
  • podporu, školení, úpředávání zkušeností, asistenci
  • adekvátní ohodnocení
  • nevšední zážitky

Požadujeme:

  • zodpovědný přístup k práci a kvalitně odvedenou práci
  • práci převážně o víkendech, ochota přizpůsobit se situaci
  • dodržování domluvených termínů, pevnou pracovní morálku

Jdeš do toho s námi ? Napiš a zkusíme se domluvit.

Brigáda Litomyšl, Svitavy, Polička